Možná jste si mysleli, že jet na výměnný pobyt znamená jen trochu změnit domov, trochu změnit rodinu, trochu změnit řeč a trochu změnit školu. Možná jsou to jenom prázdniny nebo dovolená a já si sem vlastně jedu odpočinout. Kdo ví, možná tady nechodím do školy, spím do 11 a celý den sleduju netflix. A vám tedy nezbývá nic jiného než mi věřit, když vám řeknu, že je to vlastně úplně jinak.

Americký fotbal je tady velká věc. Lidé se těší celé léto až s prvním školním týdnem konečně začne fotbalová sezóna, vrazí neskutečné peníze na podporu nových klubů a zběsile si kupují trička a kšiltovky svých oblíbených týmů.

Pro Wyoming začala sezóna minulý víkend. I my jsme se tedy vydali na desetihodinovou cestu do státu Iowa, kde se měl zápas konat. Když jsme přejeli celou Nebrasku a  dorazili na domu spolužáka z univerzity mého hostitelského taťky, nestačila jsem se divit. Jejich třípatrový dům s obrovskou zahradou a 4 auty mě nadchnul tak, že jsem se nakonec zuby nehty držela a nechtěla nikam odjet. Večer nás čekala pravá Americká grilovačka plná masa, sýrových těstovin a brownies. Zbytek dne jsme trávili velmi skromně – zahráli jsme si jejich stolní fotbálek, pingpong a kulečník. Pak se mi všichni snažili vysvětlit pravidla amerického fotbalu – neúspěšně.

Další články od Barbory

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!