Občas, když jsem neměla školu jsem si ráno přivstala, vzala si foťák a vyrazila jsem do ulic fotit běžné indické ráno. 

Chodívala jsem kolem 6 ráno. Město se začalo probouzet. Vozily se noviny a mléka se dávala lidem před domy. Lidé kropili cesty a zametali je. Ulice se začali zaplňovat tuk-tuky a motorkami lidmi jedoucí do práce. Tržnice se začaly otevírat, všude plno šťavnatého ovoce a zeleniny a voňavých květin. Ženy pletoucí ozdoby do vlasů z květin a malující Kolam před vchodovými dveřmi. Atmosféra je úplně jiné než odpoledne. Není to ráno, jako když vstanete ve vašem městě, je to ráno, když se probudíte v Indii. 

 

Další články od Marcely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!