Moje jméno je  Marcela Burgrová, je mi 17 let. Pocházím z malého městečka Prostějov.
Tohle září jsem udělala největší rozhodnutí doposud, odjet na rok na výměnný pobyt.

Poprvé o výměnných pobytech jsme slyšela před 3 roky, co můj bratr odjel na Taiwan s organizací Rotary. Stala se z nás host rodina. Ten rok přijela do našeho města výměnná studentka Elizabeth z Ameriky.  Další rok, kdy se bratr vrátil domů, jsme u nás hostili výměnou studentku z Taiwanu. Bylo zajímavé sledovat, jak poznávají novou, jinou kulturu a překvapuji je pro nás obvyklé věci. Pak začalo přemýšlení, jestli bych taky nechtěla jet na roční pobyt. Už bych nebyla hostitelskou sestrou, dívající se na první krůčky výměnného studenta, sama bych si vyzkoušela jaké to je.  Tak jsem výzvu přijala a přihlásila se.

Následující školní rok 2018/2019, strávím v Indii ve státě Tamil Nadu. Budu bydlet ve velkoměstě Coimbatore, která má okolo 2 milionů obyvatel.

Další články od Marcely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!