V březnu jsem trávila hodně času s kamarády, chodili jsme na fiesty, do kina, hodně jsme jedli a užívali si. Jeden víkend mě rodina vzala do Valle de Bravo, kde každou zimu přilétají motýli z Kanady a můžete jich tam vidět hrozně moc. My tam byli až v březnu, takže už jsme jich tam tolik neviděli, ale i tak to stálo za to.

V půlce března jsme ve škole měli maturitní focení, který bylo dokonalý!! Tady v Mexiku mají jenom tři roky na střední škole a mě dali právě do toho posledního, takže jsem se taky mohla vyfotit s maturitním sakem a čapkou. Ve všech amerických filmech o střední jsem vždycky viděla jak se takhle fotí, a tady se mi to splnilo!!! hahaha Potom měl taky spolužák oslavu a pozval nás do domu jeho táty, který bydlí asi hodinu odsud. Byla jsem na koncertě s rodinou a kamarádama, dělali jsme projekty ve škole, rodina mě vzala na docela neobvyklý trh, kde prodávali tygří maso. A taky jsme měli meeting s Rotary.

Od 14. do 19. dubna tady mají prázdniny, díky Velikonocím. Tady se tomu říká Semana Santa (svatý týden). Moje rodina ví, jak moc jsem se chtěla jet podívat do Oaxaca, což je další stát v Mexicu a protože je to ta nejlepší rodina jakou jsem mohla dostat, tak mi řekli, že mě tam vezmou. Přijeli jsme v pondělí večer, po asi osmi hodinách cesty autem a šli se podívat po centru města. Jedli jsme Tlayudas, což jsou typické tortilly z Oaxaci. V úterý jsme jeli na Monte Albán (jedno z nejstarších pozůstatků po předkolumbovských kulturách v Mexiku a střední Americe) a ve středu na Hierve el agua. Jsou to zkamenělé vodopády a my jsme vstali v 6 hodin ráno, aby jsme přijeli první a nebylo tam moc lidí. Bylo to naprosto nádherný a ten výhled byl úžasný. Dá se tam i plavat v malém jezírku, i když takhle brzo ráno bylo dost studený.:D

Ve středu večer jsme sbalili věci a jeli do Puebly, která je v polovině cesty a jelikož tam bydlí máma mojí ségry a bráchy, přespali jsme u ní. Ve čtvrtek jsme dopoledne byli u bazénu a pak jeli pro kamarádku nevěsty na letistě. V pátek jsme šli na pyramidy Teotihuacán, v sobotu ve 4 ráno zase na letiště pro sestřenici, která se vdávala a jejího přítele a odvezli je do Puebly, protože Luz je z Puebly a Carlo z Itálie. V Pueble jsme zůstali jeden den a v neděli se zase vrátili do Toluci. V pondělí šli do školy a v úterý letěli na svatbuuuu!!!!!

Už když jsem přijela do Mexica, rodina mi řekla že v dubnu mě vezmou na svatbu sestřenice do Cancunu na pláž!!! Byla jsem nadšená a těšila se hrozně moc moc, ještě ke všemu když to byla mexicko-italská svatba. Přiletěli jsme v úterý ráno a skoro celý den jsme byli na pláži a u bazénu. Večer jsem potom byla pozvaná na rozlučku se svobodou, moje první v životě! Ve středu jsme jeli do Coba (to je staré mayské město) a ve čtvrtek byla ta svatba! Bylo to nádherný, lepší jsem si to ani představit nemohla. Nevěsta byla krásná, jídlo výborný a hudba skvělá. Tančili jsme hodně dlouho do noci a další den jsme byli všichni mrtví 😀v sobotu jsme se pak šli projít po městě a v neděli letěli zpátky domů.

Další články od Zuzky

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!