Ahoj! Po delší době chci dneska napsat co všechno se odehrálo v únoru. 5.února jsem šla znova do školy, ale jen na tři dny, protože osmého února jsme měli výlet s Rotary – Ruta Independencia.

Ruta Independencia

Na tenhle výlet jsem se moc těšila, ale zároveň i bála, že to nebude tak dobrý. Byl to ale asi ten nejlepší týden vůbec!! Prvních pár dní jsme cestovali po těch nejhezčích městech Mexika, jako například San Miguel de Allende, o kterém se říká, že je považováno za nejhzčí město Mexika vůbec. Vylezli jsme na Peňa de Bernal, což je třetí největší monolit na světě. Procházeli se po centru města Guanajuato, které má nejlepší universitu v celé zemi a vypadá nádherně! Co mě ale nejvíc bavilo, byli poslední čtyři dny. Strávili jsme je tím, že jsme skákali z vodopádů, jezdili na lodičkách a plavali v jeskyních a všech možných řekách. První den jsme měla fakt docela strach skočit z nějakých míst, který byly dost vysoký, ale o to lepší to byl pocit když jsem fakt škočila haha. Poslední den jsme dokonce šli na 9 vodopádů a tam jste neměli jinou šanci než skákat dál a dál, protože jinak byste tam zůstali 😀 Prožila jsem ty nejlepší dny vůbec a hrozně moc děkuju Rotary a mojí rodině za to vidět a zažít všechno tohle ❤

Los Cabos

Los Cabos je pláž na jihu Kalifornského poloostrova a z Toluci se tam letí asi tak dvě hodiny + hodina časový posun. Přiletěli jsme v pondělí asi ve 12 hodin a jeli na hotel, který byl od letiště asi hodinu. Byla tam teda docela zima, ale moře (vlastně oceán) byl stejně nádhernej!! A jídlo v hotelu ještě lepší. Ty snídaně a večeře, no hned bych se vrátila 😀 ve čtvrtek odpoledne jsme se jeli podívat na velryby. Na začátku nám řekli, že není moc velká pravděpodobnost, že je uvidíme, protože dost fouká a tak nemůžeme jet tam kam jezdí vždycky. Ale že se máme všichni dívat pečlivě a možná je uvidíme. No a my je fakt viděli!!! Jsou obrovský a je to prostě skvělý je fakt vidět vedle vás (ne úplně vedle vás ale docela blízko :D). Jak se vynořují z oceánu a pak zase plavou dál. Hrozně moc se mi to líbilo a jsem moc vděčná, že mě tam moje rodina vzala.

To by bylo za únor všechno, zítra už mě zas čeká škola a vstávání v půl šestý 😀 Za únor jsem ale navšívila tolik nových míst, poznala tolik skvělých lidí, jedla spoustu skvělého jídla a získala nové zkušenosti. Byl to asi ten nejlepší měsíc v mém životě!!

Další články od Zuzky

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!