Nedokážu uvěřit, jak rychle to letí… Dva měsíce za mnou a mně to vůbec nepřijde. Za těchto 60 dní jsem nasbírala spoustu zážitků a krásných momentů, se kterými bych se chtěla s vámi podělit:

Hunter Valley ZOO

Se svojí první host rodinou Saide jsem navštívila místní zoologickou zahradu, kde jsem si mohla pohladit koalu a nakrmit klokánky.

Týden s paní Robyn

Když moje rodina odjela na dovolenou do Singapuru, trávila jsem čas s úžasnou paní Robyn. Seznámila mě se svojí neteří, se kterou jsme jezdily čtyřkolkou po řece, vzala mě do místní galerie umění a na zahradní festival. Strašně moc jsem si to s ní užila!

Výlet kamionem

Pan Bruce z našeho klubu se živí řízením kamionů a jednou mě vzal do práce s sebou. Když mi řekl, že budu muset vstávat ve 3 hodiny ráno, jen jsem se zasmála a moc jsem mu nevěřila. Když mě však v tuto pro mě noční hodinu přišel vzbudit, smích mě přešel 😀 Cílem této cesty bylo dopravit ocelové rámy na farmu v Kelvin, asi 4 hodiny daleko. Celkem jsme tedy ujeli 700km. Cestu tam jsem pochopitelně celou prospala v posteli za řidičem. Vyložili jsme náklad, udělali fotky a jelo se domů. Teprve cestou zpátky jsem si užívala krásný pohled na měnící se krajinu.

Muster Market

Jednou do měsíce tu v našem městě bývají větší trhy, kde seženete naprosto všechno. Jelikož jedna paní z našeho klubu vlastní pekárnu, stala jsem se posledního trhu součástí. Ráno jsme vstávali brzo, aby se stihlo všechno dopéct a zbytek dne jsme stáli za pultem a prodávali lahodné dortíky a pečivo.

Další články od Anity

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!