Nedokážu uvěřit, jak rychle to letí… Dva měsíce za mnou a mně to vůbec nepřijde. Za těchto 60 dní jsem nasbírala spoustu zážitků a krásných momentů, se kterými bych se chtěla s vámi podělit:

Hunter Valley ZOO

Se svojí první host rodinou Saide jsem navštívila místní zoologickou zahradu, kde jsem si mohla pohladit koalu a nakrmit klokánky.

Týden s paní Robyn

Když moje rodina odjela na dovolenou do Singapuru, trávila jsem čas s úžasnou paní Robyn. Seznámila mě se svojí neteří, se kterou jsme jezdily čtyřkolkou po řece, vzala mě do místní galerie umění a na zahradní festival. Strašně moc jsem si to s ní užila!

Výlet kamionem

Pan Bruce z našeho klubu se živí řízením kamionů a jednou mě vzal do práce s sebou. Když mi řekl, že budu muset vstávat ve 3 hodiny ráno, jen jsem se zasmála a moc jsem mu nevěřila. Když mě však v tuto pro mě noční hodinu přišel vzbudit, smích mě přešel 😀 Cílem této cesty bylo dopravit ocelové rámy na farmu v Kelvin, asi 4 hodiny daleko. Celkem jsme tedy ujeli 700km. Cestu tam jsem pochopitelně celou prospala v posteli za řidičem. Vyložili jsme náklad, udělali fotky a jelo se domů. Teprve cestou zpátky jsem si užívala krásný pohled na měnící se krajinu.

Muster Market

Jednou do měsíce tu v našem městě bývají větší trhy, kde seženete naprosto všechno. Jelikož jedna paní z našeho klubu vlastní pekárnu, stala jsem se posledního trhu součástí. Ráno jsme vstávali brzo, aby se stihlo všechno dopéct a zbytek dne jsme stáli za pultem a prodávali lahodné dortíky a pečivo.

Další články od Anity

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!