Nedávno nám Rotary klub Katoomba poskytlo úžasný zážitek, a to ve formě  lezení slavného Sydney Harbour Bridge.

Sešlo se nás celkem 15 výměnných studentů z celého New South Wales. Znali jsme se už ze dříve zmíněného Safari tripu a bylo skvělé zase všechny vidět! Než jsme se k mostu vůbec dostali, museli jsme se nejdříve vybavit speciální kombinézou a horolezeckým sedákem s karabinou, který nás jistil. Po několika instrukcích a zkušebním šplhání po žebříku jsme se konečně mohli pustit na cestu.

Ze začátku to byl trošku zvláštní pocit, když jsme prolézali skulinami mostu a nad námi probíhal frmol aut, motorek a vlaků, ale jak jsme se jednou dostali na vrchol, šlo to jako po másle. A kdo má strach z výšek, tak se nemusí ničeho bát. Ikdyž je most vysoký asi 500 metrů, tak to člověku ani nepřijde. Když jsem se dostali na vrchol, začalo se už trošku stmívat. Výhled byl však absolutně famózní! Pod námi blikala světýlka aut, před námi se rozprostírala Opera a vedle Opery klidné šumivé vlnky moře.

Další články od Anity

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!