Budík ráno začal zvonit už v šest hodin a v 7 jsme měli sraz u domu naší Rotary prezidentky. Měli jsme před sebou 5ti hodinovou cestu do městečka Dubbo, kde probíhala Rotary konference, které se paní Chris se svým manželem měla zůčastnit.

Já a Luca z Itálie jsme však měli jiný plán. V Dubbo jsme se setkali s dalšími dvěma výměnnými studenty – Selmou z Norska a Kajem z Polska – a strávili jsme víkend s nimi. Hned co jsme dorazili, zamířili jsme na místní akci Dream Festival, kde jsme pomáhali s organizací. Dvě hodiny jsme vybírali dobrovolné příspěvky, počítali návštevníky a zjišťovali, odkud pochází.

Po dobrovolničení jsme se rozhodli zajít na Halloween party, a tak se našim příštím cílem  stal obchod s kostými. Já jsem si koupila umělé rohy, Selma králičí uši, Luca se rozhodl pro masku kostlivce a Kaj se převlékl za pračlověka. Další den ráno jsme pomáhali Selmině host-rodině s přípravou velkého oběda, kterého jsme se s Lucou však nemohli zúčastnit. Čekala nás další dlouhá cesta domů, při které jsme narazili na bývalou Rotary víceprezidentku, paní Jennifer Joness z Kanady!!

Další články od Anity

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!