Budík ráno začal zvonit už v šest hodin a v 7 jsme měli sraz u domu naší Rotary prezidentky. Měli jsme před sebou 5ti hodinovou cestu do městečka Dubbo, kde probíhala Rotary konference, které se paní Chris se svým manželem měla zůčastnit.

Já a Luca z Itálie jsme však měli jiný plán. V Dubbo jsme se setkali s dalšími dvěma výměnnými studenty – Selmou z Norska a Kajem z Polska – a strávili jsme víkend s nimi. Hned co jsme dorazili, zamířili jsme na místní akci Dream Festival, kde jsme pomáhali s organizací. Dvě hodiny jsme vybírali dobrovolné příspěvky, počítali návštevníky a zjišťovali, odkud pochází.

Po dobrovolničení jsme se rozhodli zajít na Halloween party, a tak se našim příštím cílem  stal obchod s kostými. Já jsem si koupila umělé rohy, Selma králičí uši, Luca se rozhodl pro masku kostlivce a Kaj se převlékl za pračlověka. Další den ráno jsme pomáhali Selmině host-rodině s přípravou velkého oběda, kterého jsme se s Lucou však nemohli zúčastnit. Čekala nás další dlouhá cesta domů, při které jsme narazili na bývalou Rotary víceprezidentku, paní Jennifer Joness z Kanady!!

Další články od Anity

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!