RYPEN = ROTARY YOUTH PROGRAM of ENRICHMENT – nedávno jsem absolvala 3-denní kemp, na který mě přihlásila moje kancelorka. Celý kemp byl zaměřený tato témata: Poznávání nových lidí, Spolupráce, Přátelství, Strach a důvěra, Komunikace, Sebevědomí, Public Speach a Ustanovení si svých cílů. Bylo nás celkem 31 a téměř nikdo nikoho neznal. Byli jsme rozděleni do týmů po 7 lidech a s tímto týmem jsme soutežili po zbytek víkendu.

Na to, jak byl kemp krátký, jsme toho stihli poměrně hodně. Prodiskutovali jsme nespočetně mnoho témat, hráli hry, zpívali jsme, soutežili jsme a dělali mnoho aktivit, kde bylo důležité nevěřit jen v sám sebe, ale hlavně v ostatní.

Aktivita, která se mi líbila ze všech nejvíc, byla tato: Nejprve jsme si každý na papír napsali svůj životní cíl a potom jsme od vedoucích dostali dřevěnou desku, na kterou jsme si měli sepsat všechno, co nám k uskutečnění našeho snu brání. Třetí krok bylo rozbít právě desku, která představovala naše bariéry. Nevěřila jsem, že se mi ji povede rozbít svou vlastní sílou, jednou rukou. Bylo to opravdu kouzelné a velice povzbuzující.

Za tyto 3 dny jsem potkala strašně super lidi a nasbírala mnoho úžasných zážitků. Tento kemp nás všechny velice posílil a pokud bude další možnost, neváhám ani minutu a zúčastním se znovu!

Další články od Anity

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!