RYPEN = ROTARY YOUTH PROGRAM of ENRICHMENT – nedávno jsem absolvala 3-denní kemp, na který mě přihlásila moje kancelorka. Celý kemp byl zaměřený tato témata: Poznávání nových lidí, Spolupráce, Přátelství, Strach a důvěra, Komunikace, Sebevědomí, Public Speach a Ustanovení si svých cílů. Bylo nás celkem 31 a téměř nikdo nikoho neznal. Byli jsme rozděleni do týmů po 7 lidech a s tímto týmem jsme soutežili po zbytek víkendu.

Na to, jak byl kemp krátký, jsme toho stihli poměrně hodně. Prodiskutovali jsme nespočetně mnoho témat, hráli hry, zpívali jsme, soutežili jsme a dělali mnoho aktivit, kde bylo důležité nevěřit jen v sám sebe, ale hlavně v ostatní.

Aktivita, která se mi líbila ze všech nejvíc, byla tato: Nejprve jsme si každý na papír napsali svůj životní cíl a potom jsme od vedoucích dostali dřevěnou desku, na kterou jsme si měli sepsat všechno, co nám k uskutečnění našeho snu brání. Třetí krok bylo rozbít právě desku, která představovala naše bariéry. Nevěřila jsem, že se mi ji povede rozbít svou vlastní sílou, jednou rukou. Bylo to opravdu kouzelné a velice povzbuzující.

Za tyto 3 dny jsem potkala strašně super lidi a nasbírala mnoho úžasných zážitků. Tento kemp nás všechny velice posílil a pokud bude další možnost, neváhám ani minutu a zúčastním se znovu!

Další články od Anity

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!