Minulý víkend jsem celý strávila v Glenrocku ve skautském kempu, kde jsem se seznámila se všemi výměnnými studenty z mého distriktu.

Je nás celkem 16 a tvoříme pestrou paletu zemí. Pocházíme z Finska, Holandska, Polska, České republiky, Norska, Španělska, Německa, Brazílie, Itálie, Francie, Taiwanu, Belgie, USA a Dánska.  Tvoříme super partu a mám z toho velkou radost.

Za víkend jsme toho zažili spoustu. V sobotu ráno jsme se autobusem dopravili k Newcastlu do Blue Gum Hills parku – TreeTops. Zde jsme lozili po lanech, která byla různě vysoko rozmístěna mezi stromy. Byly zde 4 úrovně lezení: modrá, fialová, červená a černá. Prošla jsem si všemi úrovněmi a můžu říct, že ne nadarmo se černé říká černá 😀 Po lezení jsme se přesunuli do zábavního parku, kde jsme skákali na trampolínách, hráli fotbal v nafukovacích koulích a dělali blbosti.

Když nám čas trampot vypršel, vrátili jsme se zpátky do kempu, kde nás čekala Reptile Show (plazí show). Viděli jsme hady, ještěrky, želvy, žáby, štíry, brouky… Pán, který tuto show vedl, si vždycky vybral nějakého dobrovolníka, kterému přidělil nějaké zvířátko a následně dělal co ho jen napadlo:D Když jsem se i já odvážila stát se dobrovolníkem, řekl mi, ať si vyhrnu rukáv a nachystám ruku. Bála jsem se, jakého tvora na mě vytáhne. Trpělivě jsem se dívala na svou ruku, když jsem ucítila zvláštní chladivý předmět na mé hlavě. Byla to žabka. Strašně jsem se lekla Žabka mi pak putovala po celém obličeji a byl to opravdu divný pocit. 😀

V nědeli jsme se dostavili na setkání Rotariánů, kteří se jakýmkoli způsobem podílejí na výměnných pobytech v našem distriktu. Měli jsme přednášky o pravidlech, pojištěních, atd.. Potom jsme se celému distriktu všichni studenti představili krátkými větami jak v našich rodných jazycích, tak v angličtině. Po prezentacích a bohatém občersvení nastal čas loučení a tak jsme se všichni museli vrátit zpátky do našich nových australsých domovů.

Víkend jsem si strašně moc užila a už se nemůžu dočkat dalšího setkání!

Další články od Anity

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!