Začátkem března jsem poprvé měnil svoji host rodinu a tak jsem se musel rozloučit s mým dosavadním způsobem života, se psem a se vší, co jsem považoval za svůj monotonní život. Změna to nebyla příliš velká, ale přeci jenom jsem si musel zvyknout na něco nového a přesně to je účel tohoto výměnného pobytu. V této nové host rodině mám 4 sourozence (3 bratry a jednu sestru), 2 psy (mají mnohem více energie než pes v první host rodině pořád se dožadují pozornosti) a obecně zde trávím čas jinak. Mnohem více hraji karetní hry, dokonce jsem si i pár krát zahrál Fortnite a už jsem s nimi šel pár krát do kina. Ale největší změnou bylo to, že jsem se svým host otcem šel střílet na terče do střeleckého klubu pár kilometrů od nás. Bylo to pro mě poprvé, co jsem měl možnost střílet z ostré zbraně a upřímně se mi to i líbilo, dokonce se mi i vedlo dobře (strefil jsem se do 11 z 25 disků na poprvé).

Další týden po výměně rodin byl plný událostí, takže jsem neměl čas se úplně aklimatizovat. Hned v úterý jsem šel s mojí první host rodinou na zápas Buffalo Saberů a jako každý zápas ke konci sezóny, tak i tento byl otřesný a nakonec prohráli. V neděli byl v Buffalo průvod na počet Svatého Patrika, takže jsem se sešel s jinými výměnnými studenty.

Následoval měsíc plný normálních věcích, o kterých vám ani nebudu psát, protože to není ani vůbec zajímavé. Ale konečně 13. dubna se konala velikonoční akce Rotary klubu Hamburg, kde jsem vypomáhal. Účelem těchto akcí je sesbírat peníze, které následně mohou být použity na dobré účely (ukončení Dětské obrny, vypomáhání chudým, atd.). Mým úkolem bylo prodávat lístky na loterii, ze kterých polovina šla na účet Rotary klubu. Akce mě bavila a lépe jsem se poznal s lidmi z mého hostujícího klubu, ale hlavně jsem se nechal vyfotit s Velikonočním zajícem, který tam byl kvůli dětem.

 

Další články od Maxe

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!