Zaprvé vám všem přeji opožděný šťastný nový rok!

Rok 2019 začal tím, že jsem se svojí host-mamkou a jejími školáky šel na „soutěž“ Buffalo Sabres, kde spolu hráči Sabrů soutěžili v disciplínách jako např. střílení, rychlé bruslení. Zajímavé bylo, že když jsem si šel objednat párek v rohlíku, tak zrovna začal mluvit Dominik Hašek a bylo to hned slyšet, protože má doopravdy silný český akcent, takže jsem věděl, že to je on ještě předtím než jsem ho viděl na ledě. Užil jsem si to moc, protože to nebylo příliš dlouhé a zároveň to bylo zábavné celou dobu trvání.

Ve škole jsme první dva týdny roku dodělávali projekty a psali závěrečné testy (v některých předmětech jen pololetní testy). Třetí týden byl povinný jen pro některé šťastlivce, kteří museli jít do školy napsat ještě další testy. Já jsem naštěstí měl celý týden volno, takže jsem ho strávil čtením a fotografováním s mojí novou kamerou. Jenže Hamburg je tak malý, že jsem během dvou dnů vyfotil snad všechno, co je alespoň nějak zajímavé. Také jsem udělal pár úkolů pro svou školu zpět v Česku, ale nic velkého.

Leden nebyl moc zajímavým měsícem, hlavně protože se venku nedá dělat skoro nic déle než 30 minut, poté se člověk začne klepat a chce jít zase dovnitř. Ale na únor je naplánováno hodně zajímavých aktivit buď s rodinou nebo Rotary, takže za měsíc budete mít k dispozici zajímavější blog. Tak zatím ahoj!

Další články od Maxe

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!