Oslava výročí nezávislosti mexika se tu připravuje asi měsíc předem, všude visí vlajky, hotely a restaurace jsou v barvách vlajky Mexika, dokonce i obchody mají vyvěšené vlaječky. Na každém kroku jdou stánky se suvenýry, vlajkami, Mexickou mapou, barvami na obličej….

Na tenhle svátek jsem se hrozně moc těšila! Den předem byl hurikán a tak jsme nešli dva dny do školy. 15. Září jsme šli s rodinou na pláž, kde jsme se procházeli, koupili si zmrzlinu a já jsem šla do moře do obrovských vln! Večer jsme se oblékli do oblečení, které jsme koupili speciálně na tento den, protože připomíná vlajku Mexika. Nasedli jsme do auta a jeli do centra, do hotelu na pobřeží s výhledem na moře.

Tady jsme měli koupenou večeři! Mohli jsme si nabrat co jen jsme chtěli a já jsem se dost přejedla, protože to bylo to nejlepší jídlo v mém životě! S plným břichem jsem nemohla hned něco dělat a tak jsme si povídali a fotili fotky. V 11 hodin jsme mohli sledovat v TV jak prezident v Ciudad de MEX v Zócalu (střed města) odbíjí zvonem čas a vyvolává slávu Mexika. Následující tři hodiny jsme s mojí sestrou tančily 😀 DJ věděl, že jsem z ČR a tak každou chvilku zavolal: A máme tu návštěvu z České Republiky! 😀 Já jsem jako hrdý vlastenec vždy začala tleskat a vískat 😛

Šla jsem spát asi ve 4 hodiny 😀 Další den byla naštěstí sobota 😀

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!