Protože se jedná o Rotary výměnu, máme tu změnit rodinu dva až čtyřikrát. Já jsem ji měnila v sobotu 13.1. A měla jsem z toho strach. Jak mě přijme druhá rodina? Nebudou mě porovnávat se studentem, který tam doteď byl? Bude mi chybět moje první rodina?

Tohle vše jsem měla v hlavě. Plno otázek, nervozita a nejistota.

Ale když už přišla ta osudná chvíle a moje nová rodina si pro mě přijela a v mém tehdejším domě nechali Ingrid z Brazílie, už bylo pozdě něco plánovat. Já jsem při loučení brečela a nestydím se za to. Svou první rodinu mám hrozně moc ráda! Někdy to bylo těžké, jindy nádherné.

Moje druhá rodina je rozdílná. Zatímco až doteď jsem měla jen jednu sestru a mamku, a celé dny panoval klid a ticho, moje nová rodina jsou moji rodiče a dvě sestry, mladší než já.

Doma mě okamžitě přijali s otevřenou náručí, jsou upovídaní a nikdy se s nimi nenudím. Jsou to snad ti nejmilejší lidé co jsem v životě potkala….

Byli jsme spolu v kině, na pizzu, v centru v restauraci s mořským jidlem…. mám doma zahradu a bazén!

Takže jsem tu teď hrozně šťastná. Byla jsem s kamarády na ostrově Roqueta, blízko Acapulca a v kině asi třikrát.

Moc si to tu užívám!

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!