Po mém rotary výletu chyběly ani ne dva týdny do vánoc. Ty jsem si naplno užila se svými kamarády. Nemohu ani popsat, jak moc jsem si chvíle s nimi užila!

Šli jsme do kina, na pláž, ale i pouhé chvíle s nimi ve škole mě hrozně bavily.

Se svým kamarádem a jeho rodinou jsme šli na pláž Barra Vieja, kde jsme jezdili i na čtyřkolce, jedli, povídali a plavali v bazénu.

Potom přišly semestrální testy ve škole. Některé snadné, jiné pro mě a mou španělštinu nemožné 😀

A poslední den školy…. a prázdniny.

Začínají tu 19.12. a končí 10.1. takže skoro dvakrát tolik co v Čechách. Šla jsem na oslavu ukončení semestru, kde to moji kamarádi doopravdy rozjeli. Upřímně, na takové párty jsem ještě nebyla 😀

A potom už byl Štědrý den. S rodinou jsme šli do domu mých příbuzných. Dárky tu nosí Santa a jí se nadívaná krůta nebo krocan.

Oslavili jsme to skvěle a rozbíjela jsem svou první Piňatu. Další den jsem šla na bazénovou párty mých příbuzných.

Nový rok jsme oslavili v restauraci s bazénem přímo uprostřed acapulské zátoky, takže ohňostroj jsem viděla neuvěřitelný!!! A když vidíte, jak se ta světla odráží ve vodě, je to něco neuvěřitelného.

Během odbíjení půlnoci se musí níst 12 hroznů, a s každým si můžete něco přát… Já jsem stihla jen deset, ale většina jen 5 😀

Potom jsme šli tancovat a plavat do bazénu, projít se na pláž a pustili baon štěstí, což je tu tradice, a když zvednete hlavu a vidíte stovky balonů štěstí, je to snad ještě hezčí než všechny ohňostroje.

Také jsem tu tři věčery po sobě chodila na Acapulskou pouť, kde jsou atrakce a to i hodně extrémní, show na ledu, jakou jsem v životě neviděla  a každý věčer koncert jiného zpěváka, nebo skupiny. Já jsem šla s kamarády na ALANA WALKERA!!!!!!

Bylo to opravdu něco!

A navíc jsem šla i do strašidelného Sanatoria, což je atrakce, kde jsem se opravdu bála. A když jsem viděla ty dospělé chlapy vybíhat vřískající ven, ještě jsem si říkala, že jsem se tak moc nebála 😀

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!