Pokusím se tu shrnout vše, ale je toho hrooozně moc!!! 😀

Rodina a přátelé 😀

Ze začátku mi přišla moje rodina senzační, vzali mě do kina a na pláž hned co to šlo, pomohli mi se zabydlet a tak… Bylo to woow. Upřímě, spousta lidí vám tvrdí, že v Mexiku se dostanete do bohaté rodiny, že možná budete mít doma uklízečku nebo tak. Ne že bych to odmítla, ale já to nepotřebuji. Ale moje rodina není tak bohatá, žijeme nejrušnější ulici v širokém okolí. Má to své výhody i nevýhody.

Nemáme zahradu, bazén, ale zase všechno hned po ruce, Tacos 20 metrů, obchod 13 metrů…. Je tu hodně ruch a to i uvnitř domu, nemám klimatizaci, jen větrák, tak je to trošku složité. Po prvních 2 dnech jsem zjistila, že náplní života mexičanů je sledování TV a oblíbených seriálů, které jsou podle mě o ničem 😀 Protože jsem byla dlouho doma jako „prázdniny“ neměla moc co dělat a rodina moc nemluví (přece jen když sledujete seriál……) začala jsem mít trošku strach, jestli to tu zvládnu.

Setkala jsem se se dvěma výměnnými studenty z Brazílie- Ingrid a Pedrem. Jsou skvělí a zatím mí nejlepší kamarádi. A Pedrova rodina má asi vše! Bazén, klimatizaci, upovídanou rodinu…. :/ upřímně mu trošku závidím, ale vycházím s nimi tak dobře, že mě zvou domů a na nějaké akce.

Naučila jsem se hrát FIFA 😀 A navštívila pláž Barra Vieja. Tady nám koupili všechno, co jsme nikdy nejedli. Mušle, chobotnice, pescadillas…. Vzali mě do restaurace s výhledem na moře a nejluxusnější část města!

Moje rodina je možná trošku smutná, že mi to nemohou ukázat také a moje mamka mi řekla, že mohu kamarády navštěvovat jen maximálně 1x týdně. To mě hodně vykolejilo a dostala jsem strach. Následující tak 3 dny jsem byla s nimi a rozhodla se, že se více sblížíme. Přemluvila jsem je skládat puzzle, zaplétám copy sestře, vzali mě na další pláž, zatmění slunce a na Quebradu. Musím říct, že jsem si to moc užila!!!

Povolili mi jít na fiestu s přáteli, která byla úžasná! Bazén, tak 30 lidí v mém věku, 15 pizz, hudba….

Myslím, že jsme si mnohem více sedli.

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!