V úterý jsem slavila 17. narozeniny. Neměla jsem tušení, jak to tu bude probíhat. Vím, že tu mají dort a tak, ale moje rodina mi řekla, něco podnikneme a nic víc. A tak jsem se ráno vzbudila jako každý jiný den a šla se připravit do školy. A když jsem celá rozespalá žehlila uniformu, zaslechla jsem písničku Mananitas, co tu hrají každému, kdo má narozeniny. Moje mamka mi přinesla malý dortík se svíčkou jako snídani. Potom jsem šla do školy celá nadšená. Tam mě všichni objímali, přáli mi k narozeninám a to i ti, o kterých jsem vůbec neměla tušení, že chodí na mou školu 😀

O hodinách mi zpívali mananitas a celou dobu se mnou mluvili a bylo to krásné. O přestávce všichni srazili stolky venku a udělali jsme párty. Každý přinesl něco, brambůrky, čokoládu…. A pak mi přinesli dort. Nevěděla jsem co po mě chtějí, když mi řekli mordida. Pochopila jsem, že bych se asi měla zakousnout do dortu. Ale nečekala jsem, že mě zezadu chytí za hlavu a prásknou s ní do celé té sladké parády 😀

Takže jsem se šla umýt a mezitím se rozdělil dort. Někdo požádal, aby ve školním rádiu, kde každou přestávku hrají písničky pustil waltz a všichni kluci z mé třídy se mnou tančili. Vlastně ne waltz, ale to nevadí 😛

Dostala jsem balonky a tak..

Potom skončila škola a pro mě přijela mamka. Zeptala se mě, jak se mi to líbilo a doma mě čekal oběd a to výborné Mole. Potom jsem tušila, že něco přijde. Šla jsem se připravit a zjistila, že se na něco stále čeká.

A zjistila jsem na co, začali přicházet mí nejlepší kamarádi! Vůbec jsem netušila, že budu mít doma Fiestu! A bylo to super. Dostala jsem dárky, dort, kopu jídla, hráli jsme Jenga a povídali snad o všem. Hrál reggeaton a všichni zpívali.

Byla to rozhodně nejlepší oslava ve škole a skvělá oslava doma 😀

 

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!