Od čtvrtka 31.8. až do neděle 3.9. jsme byli všichni výměnní studenti ubytovaní v luxusním hotelu Elcano, na pláži v centru Acapulca. Nikam jsem nemusela jezdit, zato lidé z Veracruz a jiných míst ano. Seznámila jsem se se spoustou lidí! V mém distriktu je nás cca 105 a z toho 43 lidí z Brazílie 😀 Mezi nejpoužívanější jazyky tedy kromě angličtiny a španělštiny přibyla i portugalšina.

Já na rozdíl od nich byla z mé země jediná. Měli jsme spoustu akcí. Noc talentů, kde se každá země představila, předvedli tanec, zpívali….

Několik oficiálních přivítání s průvodem vlajek (vždy z každé země jeden zástupce, takže já jsem šla pokaždé 😀 ) vysvětlili nám asi po sté pravidla výměny a co nás v průběhu roku čeká. Jsme tu z celkem 21 zemí. Mám najednou kamarády po celém světě. Nejvíce jsem trávila čas s kamarádkami  z Polska, Austrálie, Indie a USA, ale spoustou z Brazílie a Turecka. Mohu říct, že nejhezčí kluci jsou z Brazílie! Taky z Německa a Francie 😀  Ale zpátky k vyprávění. Vzali nás na prohlídku města, do restaurací (a to hoooodně luxusních) měli jsme chvíli možnost být v bazéně v hotelu a večer byly samozřejmě FIESTY!!!

Nejlépe tančí lidé z Brazílie a už jsem se něco málo naučila 😀 Jídlo bylo dokonalé! Stoly kde si můžete vybrat co chcete dlouhé tak 150 metrů!!! :O To nikde v Evropě neexistuje….

Miluju regeaton! (hudba v Mexiku) Neposlouchám nic jiného!!!

Když měla tahle akce končit hrozně moc se mi nechtělo vrátit se do školy, domů, opustit nové kamarády… ale poté jsem zjistila, že mě to tu vlastně baví stejně, akorát jiným způsobem. Ale byl to dokonalý víkend!!!

Další články od Michaely

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!