Říjen pro mě uplynul hrozně rychle a ani jsem si toho nevšimla 🙂

Ale zažila jsem spoustu nezapomenutelných chvil, jako například Halloweenové přespání se školou v akvaparku.

To bylo asi to nejúžasnější co si pamatuju. Všichni moji kamarádi, tančili jsme v bazénu, hráli kohoutí zápasy, jezdili na tobogánu…. A večer samozřejmě opékání marshmellow a párků! A co by to bylo za fiestu bez muziky a tance? Asi od 11 večer až do 5 ráno jsme tančili, povídali si a zpívali. Také jsem si prošla stezku odvahy, které se všichni hrozně báli! A potom jsem tu já, zvyklá být sama v lese, za tmy…..

A druhý den, ráno jsme hned jeli domů a už neměli školu. Moc jsem si to užila a až se mi skoro chtělo plakat, že už to zkončilo.

Večer jsem na ulici mohla vidět davy malých dětí s rodiči, převlečených za upíry, vlkodlaky a jiné příšery. Kolemjdoucí jim vždy dali pár sladkostí.

A jinak?

Chodila jsem do školy, byla s kamarády v kině a ve Starbucksu…..

Normální pohodový život. A musím říct, že skvělý! Spousta kamarádů a vtipů. Od toho už jsou mexičani 😀

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!