Říjen pro mě uplynul hrozně rychle a ani jsem si toho nevšimla 🙂

Ale zažila jsem spoustu nezapomenutelných chvil, jako například Halloweenové přespání se školou v akvaparku.

To bylo asi to nejúžasnější co si pamatuju. Všichni moji kamarádi, tančili jsme v bazénu, hráli kohoutí zápasy, jezdili na tobogánu…. A večer samozřejmě opékání marshmellow a párků! A co by to bylo za fiestu bez muziky a tance? Asi od 11 večer až do 5 ráno jsme tančili, povídali si a zpívali. Také jsem si prošla stezku odvahy, které se všichni hrozně báli! A potom jsem tu já, zvyklá být sama v lese, za tmy…..

A druhý den, ráno jsme hned jeli domů a už neměli školu. Moc jsem si to užila a až se mi skoro chtělo plakat, že už to zkončilo.

Večer jsem na ulici mohla vidět davy malých dětí s rodiči, převlečených za upíry, vlkodlaky a jiné příšery. Kolemjdoucí jim vždy dali pár sladkostí.

A jinak?

Chodila jsem do školy, byla s kamarády v kině a ve Starbucksu…..

Normální pohodový život. A musím říct, že skvělý! Spousta kamarádů a vtipů. Od toho už jsou mexičani 😀

Další články od Michaely

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!