Škola

Podľa nadpisu ste asi pochopili že som musela zmeniť školu. Bolo to z dôvodu že moja prvá škola, bola poobede a ja mám poobede španielčinu. Ďalšia vec je že nemala žiadne mimoškolské aktivity. Takže som jednoducho prestúpila. Vybavila mi to moja counsolorka s ďalším pánom z nášho rotary klubu. On má dcéru v spojených štátoch takže tu bolo voľné miesto. V deň keď sme boli kupovať uniformu a vybavovali všetko potrebné ma vzal do jeho práce. Keďže je právnik vzal ma do jeho kancelárie a dokonca do súdnej siene. Stále sme mali čas tak ma vzal do jednej kaviarne na naozaj dobrú kávu, ktorú som si mohla vypiť pomaly a v kľude. 😃 Je to naozaj milý človek a naozaj dobrý šofér. Takže to bolo fajn. Hneď prvý pohľad na túto školu hovoril za všetko. Bola väčšia kvalitnejšia a hlavne drahšia. Ale čo už.

V sobotu sme mali školský maratón, čo bola povinná aktivita pre všetkých na miestnom štadióne. Mali sme odbehnúť asi 2 km.

V nedeľu som sa snažila vykúzliť niečo zo španielských surovín. Dôvodom bolo že v pondelok sme mali doniesť niečo tradičné na hodinu španielčiny. Po asi hodinovom hľadaní surovín a následnom pečení z toho vznikla naozaj chuťovo identická, naša slovenská bábovka. ÚSPECH!!! Všetci chválili tak hádam neklamali. 😃