Každým rokem v našem distriktu 5360 Rotary pořádá halloweenský večírek pro studenty. Letos nám ho chtěli zrušit. Všichni jsme z toho byli trošku smutní, přeci jen Halloween v Kanadě je něco, co chcete zažít, když jste tady. Naštěstí se councelorka Giorgi ( výměnná studentka z Itálie) nabídla, že si nechá všechny výměnné studenty u ní doma a připravila pro nás program na celý víkend.

V pátek nás čekala asi půl hodinová cesta do Cochrinu. Je to menší město, obklopují ho Rocky Mountains. Dům Cathy a Johna, našich hostitelů, byl obrovský, kousek od centra. V pátek jsme hráli hry a večer jsme zašli na bowling. V sobotu jsme při snídani viděli východ slunce nad Rocky Mountains.

Pak  jsme jeli na túru k Lake Louise. Překvápko bylo, že tam napadlo dost sněhu a všichni jsme měli tenisky, takže jsme šli spíš na hodinovou procházku. Ta příroda tam je opravdu nádherná. Křišťálově čisté jezero, přesně jako z obrázků …

Večer jsme vyřezávali dýně. Jsou tady na to líp vybavení než u nás v Česku, v obchodě prodávají spoustu spešl věcí na vyřezávání dýní. S Nelou jsme vyřezaly úžasnou dýni a pojmenovaly ji Donald.

Další články od Adély

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!