Každým rokem v našem distriktu 5360 Rotary pořádá halloweenský večírek pro studenty. Letos nám ho chtěli zrušit. Všichni jsme z toho byli trošku smutní, přeci jen Halloween v Kanadě je něco, co chcete zažít, když jste tady. Naštěstí se councelorka Giorgi ( výměnná studentka z Itálie) nabídla, že si nechá všechny výměnné studenty u ní doma a připravila pro nás program na celý víkend.

V pátek nás čekala asi půl hodinová cesta do Cochrinu. Je to menší město, obklopují ho Rocky Mountains. Dům Cathy a Johna, našich hostitelů, byl obrovský, kousek od centra. V pátek jsme hráli hry a večer jsme zašli na bowling. V sobotu jsme při snídani viděli východ slunce nad Rocky Mountains.

Pak  jsme jeli na túru k Lake Louise. Překvápko bylo, že tam napadlo dost sněhu a všichni jsme měli tenisky, takže jsme šli spíš na hodinovou procházku. Ta příroda tam je opravdu nádherná. Křišťálově čisté jezero, přesně jako z obrázků …

Večer jsme vyřezávali dýně. Jsou tady na to líp vybavení než u nás v Česku, v obchodě prodávají spoustu spešl věcí na vyřezávání dýní. S Nelou jsme vyřezaly úžasnou dýni a pojmenovaly ji Donald.

Další články od Adély

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!