O víkendu jsme jely jen s Robin do Rocky Mountains navštívit její matku. Gary doma hlídal psy, jednomu totiž vytrhli 16 zubů… au.

Cesta tam trvala 6 hodin. Prý je normální tady podnikat cesty, které trvají několik hodin nebo i dní. Bohužel jsou tady teď ohromné požáry kvůli suchu. Dokonce i v Calgary je všude kouř a špatně se tu dýchá. Po cestě jsme viděly helikoptéry, které hasily požár vodou z okolních jezer. Každopádně jsme úspěšně dorazily k Shuswap Lake. Bylo to tam vážně nádherné, přesně ta úžasná příroda z obrázků. Navštívily jsme přírodní parky a taky jsme zkoušely paddleboardy, což byla sranda a dokonce jsme ani jednou nespadly!

FullSizeRender

Další články od Adély

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!