Tenhle víkend jsme slavili Díkůvzdání ! V Kanadě se slaví o něco dřív než v USA, přesněji druhé pondělí v říjnu. Většinou se sejde  rodina a někdy i přátelé a jedí krocana, šťouchané brambory, batatáty, tuřín, salát a samozřejmě nádivku, která je snad nejlepší ze všeho. Nakonec, když už naprosto nemůžete, tak si dáte ještě dýňový koláč. Pro Kanaďany je to prý jeden z nejhezčích svátků, protože se sejde rodina a není to tak stresující jako Vánoce. Všichni řeknou, za co jsou vděční a je to taková pohodička. Nicméně z mého častého ochutnávání všeho kanadského jsem přibrala dvě kila :D. Což mě přivádí k tomu, že jsem konečně ochutnala poutine ! Jestli nevíte, co to je, tak je to kanadské jídlo, hranolky se sýrem a masovou šťávou. Vypadá to fakt docela nechutně, ale je to výborný.

Další články od Adély

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!