Na listopad jsem se přestěhovala k mé další host rodině. V prosinci budu zase u té první a v lednu se stěhuju zase do jiné, takže mě v nejbližší době čeká hodně stěhování a upřímně jsem z toho trošku ve stresu, protože při balení většinou něco zapomenu ( třeba teď jsem si zapomněla zabalit kalhotky a musela se pro ně vracet 😀 ). Každopádně moje listopadová rodinka je skvělá. Mám dvanáctiletou ségru Allie, což je úžasný a s host mamkou Maureen jsme si taky dost sedly. Její syn Bradley je teď na výměně v ČR a vypadá to, že si to tam užívá stejně jako já.

V Calgary je teď šílená zima ( většinou tak mínus 15) a to prý ještě nic není, tak jsem zvědavá na tu pořádnou zimu. Má to ale hrozně výhod. S Allie se koulujem, postavily jsme sněhuláka, teda sněhulačku a vyrobily jsme jí six- pack :P. Každej den, když přijdu vymrzlá ze školy, tak si uvařím horkou čokoládu a koukám, jak za oknem sněží a jak svítí sousední dům, protože už teď tam mají vánoční světýlka a pak jdu zlechtat svojí malou ségru, která se naučila říkat řeřicha a vždycky to mě křičí, když mě chce hodit do sněhu. Taky jsme si navzájem udělaly make-up a užíváme si všechny tyhle holčičí věci, protože obě máme bráchu a je super si zkusit mít ségru aspoň na chvíli. Na výměně jsem chtěla zkusit všechny ty věci, na které doma není čas a skvělá příležitost byla jít na jogu s host mamkou. Akorát při závěrečné relaxaci začala chrápat a já se tomu začala hrozně smát, ale určitě půjdeme znova.  Ségra hraje ringette, tak jsem se zašla podívat a zkusili jsme stolní hokej (místo klasickýho fotbalu), to byla taky dost sranda.

Další články od Adély

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!