Asi nám tu začíná pravá kanadská zima. Venku je nějakých mínus patnáct a všude je plno sněhu. Dnes ráno jsem čekala na autobus půl hodiny, byla jsem naprosto promrzlá na kost. Půl hodina v tomhle mrazu byla fakt něco. Zavolala jsem host- mamce a ta mi řekla, že jestli půjdu na vlak pěšky, tak budu akorát nachlazená a autobus pořád nejel, tak jsem šla zpátky domů a udělala si horký čaj. Pak jsem odhazovala sníh jako všichni naši sousedi, i když to je asi trošku zbytečné, protože napadne nový a nový.

Ve škole mi říkali, že je naprosto normální, když tu napadne sníh v červenci, říjnu a teď v listopadu už je to nejspíš samozřejmost. Ptala jsem se jich, co nosí, když je mínus třicet, protože já už teď jsem zakrytá od hlavy až k patě. Prý na sebe navlékají víc a víc vrstev. Musím říct, že si ten sníh hrozně užívám. Tohle jsem v Česku chtěla každou zimu a nikdy z toho nic nebylo. Fakt se těším, až pojedeme lyžovat.

Dneska jen krátce, mám plno práce do školy a taky s balením, protože v neděli se stěhuju ke druhé host – rodině a budu mít ségru !!!

Další články od Adély

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!