Tak už píšu z Calgary! Teď je to třetí den, co jsem tu a mám se naprosto skvěle. Cesta byla šíleně dlouhá. Z Prahy jsem odlétala v neděli v 6:35, letěla jsem dvě hodiny do Amsterdamu a tam jsem čtyři hodiny čekala na další letadlo směr Calgary. Naštěstí jsem potkala exchange studentku z Belgie, která jede na výměnu do toho samého distriktu jako já, takže jsme letěly spolu. V letadle to uteklo docela rychle, protože nám snad každou hodinu nosili jídlo, což se vážně hodilo, byla jsem strašně hladová. Seděla jsem vedle paní, která žije přímo v Calgary a hodně jsme si povídaly. Na letišti jsem pak musela čekat skoro tři a půl hodiny na to, než mi zkontrolovali všechny dokumenty a já mohla konečně projít. Tam na mě čekali mí host- rodiče, councelorka a další dva členové zdejšího Rotary klubu. Robin a Gary, u kterých teď budu do Vánoc bydlet mě těsně po příletu vzali na barbecue k jejich příbuzným, protože hned tři lidé z jejich rodiny včetně Garyho v ten den slavili narozky. Bylo to tam vážně super, všichni na mě byli moc milí a ochutnala jsem jejich tradiční salát s kanadskými borůvkami (nejprve jsem si myslela, že jsou to olivy, jsou totiž vážně obří).  Pak jsme konečně jeli domů. Robin mi ukázala můj pokoj. Mám tady postel snů 😀 !  Celý dům je krásný.

Další články od Adély

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!