Ve středu 21. září jsem hned po škole nastoupil spolu s ostatními sicilskými inboundy do autobusu a vydali jsme se na cestu do Calabrie na celoitalský orientation meeting. Po asi 5 hodinách jízdy (autobusem a trajektem) jsme dorazili do hotelu, blízko městečka Tropea.  Byl to OM pro všechny italské distrikty, jen dva nebo tři se nezúčastnily. Bylo zde přibližně 150 inboundů, rotariáni a jen pár reboundů. Ze Sicílie náš přijelo okolo třiceti. Přijeli jsme docela pozdě, takže jsme šli okamžitě na večeři.

Po večeři jsme se v rychlosti ubytovali a hned poté začala taková menší diskotéka. O půlnoci nám rotariáni řekli „buona notte“ a my jsme měli volnou zábavu, a tak jsme šli na pláž. Další den jsme měli celé dopoledne volno, ani jsme rotariány nepotkali. Šli jsme tedy znovu na pláž (tentokrát se sluncem). Odpoledne začala oficiální část meetingu. Seřadili jsme se podle země původu před sálem kde se měly odehrávat prezentace a po zaznění naší hymny jsme vešli dovnitř spolu s vlajkou. Rotariáni poté oficiálně zahájili OM a začaly prezentace (zákazy, příkazy, doporučení, introvert x extrovert atd.) Poté byla večeře a volno. Další den jsme se hned po snídani vydali na výlet lodí. Bylo to super, dokonce jsme si udělali i zastávku na koupání.

Další články od Filipa

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!