Dlouho tu nebyl žádný článek, ale abych byla upřímná, vůbec se mi do toho nechtělo. Chápu, proč hodně výměnných studentů přestane psát blog v půlce výměny. Prostě není to zrovna ideální strávení času, nějakou dobu se s tím píšete a jediná reakce, kterou na to mám je, jak se mi zhoršuje ČJ a jak mám gramatické chyby. To prostě není dobrá motivace k napsání dalšího článku.

Dnes vám povím o tom, jak vypadal můj březen.

15.3. jsme měli náš předpolední koncert se sborem, bylo to super jen jsem měla pocit, že jsme uměly texty líp než minule.

17.3. jsem byla s jednou paní z Rotary a její vnučkou v kině na Peter Rabbit. Jako nejprve jsem si myslela, že to bude hrozná nud, ale náhodou bylo to super. Fakt skvělá grafika. (ano nato já koukám jako první)

Od 22.3. do 31.3. jsme měli jarní prázdniny a já ještě 23.3. nevěděla co budu ten týden dělat, ale řekla jsem na Rotary meetingu, že nemám žádné plány a tak jsem je najednou měla…

24.3. mě vzal Kevin z Rotary se svojí manželkou na večeři do mexické restaurace (mexické jídlo je nejvíc typické americké jídlo) a pak na nový film o Laře Croft. No není to typ filmu, který bych musela vidět znova, ale bylo to dobrý.

25.3. jsem pomáhala na dobročinné akci našeho Rotary clubu Palm Sunday Brunch. Měla jsem na starosti deserty, ale upřímně po 3 hodinách jsem se na skořicovou rolku nemohla ani podívat.

27.3. jsem byla s Krisem z Rotary a jeho manželkou v Akváriu v Newportu. Bylo to super a upřímně to akvárium se mi líbilo víc než to v Seattlu.

28.3. jsem byla znovu s Kevinem vzal mě do State Capitolu, ale i do míst do kterých normálních smrtelníci nemůžou, ale on jako bývalý Congressman může. Po prohlídce Kapitolu jsme šli do kina na Wrinkle in Time.

Během konce března mi taky přišel narozeninový balíček, ale už si nepamatuji kdy. V březnu jsem se hodně naučila si pouštět před spaním Friends v originálu nebo pouštění filmů na Netflixu. Baví mě sledovat filmy v AJ, dává to tomu úplně jiný rozměr, protože ten hlas k těm hercům sedí mnohem víc.

Další články od Kláry

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!