Předem bych se vám všem chtěla omluvit, že tu mám málo fotek, ale to je tím, že se nedělo nic speciálního a tak mi přišlo zbytečné to fotit.

Sobota 26.8.

Museli jsme  vstávat brzy, protože jsme měli takovou Rotary akci, na kterou mě a mou host sestru vezl Russ z clubu. Říkali nám různá pravidla výměny a tak. Po akci jsem jela s host sestrou na letiště, protože přijeli studenti z Francie a mezi nimi i mé host ségry kamarád, který jí přivezl kufr.

Neděle 27.8.

V neděli jsme se skoro celý den spali, protože jsme byli unavení z Rotary akce. Odpoledne jsem si připravila sešity a ostatní potřeby do školy.

Pondělí 28.8.

Vstala jsem poměrně brzo s tím, že půjdu po snídani běhat. Nakonec se z 1 km běhu stala 6 km procházka, kterou jsem si naprosto užila. Prošla jsem si velký kus mé části města a tak vím, jak to v okolí vypadá. Po procházce jsem byla dost unavená a tak už jsme se jen dívali na  televizi.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!