Předem bych se vám všem chtěla omluvit, že tu mám málo fotek, ale to je tím, že se nedělo nic speciálního a tak mi přišlo zbytečné to fotit.

Sobota 26.8.

Museli jsme  vstávat brzy, protože jsme měli takovou Rotary akci, na kterou mě a mou host sestru vezl Russ z clubu. Říkali nám různá pravidla výměny a tak. Po akci jsem jela s host sestrou na letiště, protože přijeli studenti z Francie a mezi nimi i mé host ségry kamarád, který jí přivezl kufr.

Neděle 27.8.

V neděli jsme se skoro celý den spali, protože jsme byli unavení z Rotary akce. Odpoledne jsem si připravila sešity a ostatní potřeby do školy.

Pondělí 28.8.

Vstala jsem poměrně brzo s tím, že půjdu po snídani běhat. Nakonec se z 1 km běhu stala 6 km procházka, kterou jsem si naprosto užila. Prošla jsem si velký kus mé části města a tak vím, jak to v okolí vypadá. Po procházce jsem byla dost unavená a tak už jsme se jen dívali na  televizi.

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!