PŘEDMĚTY

Každý student dostane seznam 200 předmětů (lépe řečeno kurzů).  Na seznamu jsou předměty rozděleny do několika kategorii: Agricultural Science (Zemědělská věda), Art (Umění), Business & Marketing (Obchod a marketing), Culinary art (Kulinářské umění), Drama (Divadlo), English (Angličtina), English Language Learners (Studium angličtiny), Health &, Health Services (Zdraví a zdravotnictví), Industrial Technology (Průmyslová technika), Mathematics (Matematika), Media Productions (Produkce médií), Music (Hudba), Physical Education (Tělesná výchova), Science (Vědy), Social Science (Sociální vědy), Special Programs (Speciální programy) a World Language (Světový jazyk).

Každý rok si student vybírá 8 předmětů (kurzů) z toho musí mít Angličtinu, Matematiku, Vědu a Sociální vědu. Některé kurzy mají jako podmínku absolvování nějakého jiného předmětu, toto pravidlo, ale neplatí pro výměnné studenty. Většinu kurzů nejde absolvovat vícekrát. Některé předměty jsou jen na 1 semestr (na pololetí) a některé na rok. K tomu aby student udělal Graduate musí za 4 roky posbírat 24 kreditů.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!