Neděle 20.8.

Vstávala jsem poměrně brzy (asi v 6) a trochu pouklidila pokoj. Dopoledne jsem s host rodinou jela koupit americkou SIM kartu. Odpoledne jsem jela s host ségrou a jejími kamarády na výlet k Stříbrným vodopádům (Silver falls), ale nakonec z toho byla jen hezká procházka lesem.

Pondělí 21.8.

Na pondělí jsem se hrozně těšila, čekalo mě total solar eclipse (celkové zatmění slunce). Bylo to super najednou se úplně setmělo a za chvilku zase svítilo Slunce. Pak jsme se s host ségrou dívaly na televizi. Odpoledne jsme dali druhou šanci vodopádům a bylo to mega hustý.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!