Na začátek bych chtěla říct, že píšu jen o některých hodinách. Píšu jen o těch kde se dělo něco zajímavého.

sobota 9.9.

V sobotu jsem dělala úkol z matematiky a začala dělat úkol z chemie. Na úkolech je pro mě nejhorší to, že odborné pojmy musím překládat do ČJ a to zabere hodně času. Večer jsme jeli s host mamkou pro pizzu.

neděle 10.9.

Vstávala jsem poměrně později až cca v 8 a šla se projít. Připadá mi smutné, jak málo lidé chodí pěšky. Třeba obchod s potravinami je cca 30 min od mého domu. Odpoledne jsem dodělala chemii a úkol z historie.

 

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!