Nemůžu tomu uvěřit, ale třetí týden je za mnou.

pátek 1.9.

(o většině pátku jsem mluvila v minulém příspěvku)

Odpoledne mi host ségra řekla, že jestli chci, můžu jít s ní a jejími kamarády na školní zápas ve fotbale (samozřejmě americkém). Fotbal byl super, jen jsem vůbec nechápala pravidla. Domů jsme pak přijeli až hodně pozdě.

sobota 2.9.

Sobota měla být běžný den odpočinku, protože host mamka byla v práci. Rozhodla jsem se, že budu péct českou buchtu s ovocem a povedla se mi. Všem moc chutnala, až mě to překvapilo.

neděle 3.9.

V neděli jsem nedělala nic zajímavého.

pondělí 4.9.

V pondělí byl v ČR první školní den a taky úplně první školní den pro mou ségru. Všem bych vám ve škole chtěla popřát hodně štěstí. Já jsem byla na asi zatím nejvíc akční aktivitě výměny, s host rodinou jsme sjížděli na raftu North Santiam řeku. Bylo to fakt super, ale chvílema jsem se i trochu bála.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!