čtvrtek 26.11.

Den po návratu z Bus tripu, asi si dovedete představit, jak jsem byla unavená :-D. Navíc jsme večer měli první koncert sboru, který jsem zvládla i přes to, že jsem kvůli bus tripu nebyla na 3 zkouškách. Na koncert se na mě kromě host mamky přišli podívat Russ a Pat z Rotary klubu. Po koncertě jsme zjistili, že Russ celou dobu fotil a natáčel jinou dívku a myslel si, že to jsem já.

pátek 27.11.

Poprvé se mnou na schůzce byla má host mamka, protože ji zajímalo, jak vypadají schůzky s Rotary. Všichni mi chválili moji angličtinu, což mi dělá strašnou radost.

sobota 28.11.

V sobotu jsem byla na výletě s Russem z Rotary a jeho kamarády. Vyjeli jsme brzy ráno a vrátili jsme se pozdě večer. Byla zima.

neděle 29.11.

V neděli jsme si s host ségrou a host mamkou udělali výlet na dýňovou farmu. To pro mě bylo hodně zajímavé, protože takové věci v ČR nenajdete. Večer mi napsal Russ z klubu, že budu mít v pátek prezentaci. Původně jsem jí měla mít až v březnu, takže mě to trochu naštvalo.

pondělí 30.11.

Ve škole chybělo hodně učitelů, takže jsme skoro nic nedělali. Věc, která mně připadala nejvtipnější, bylo to, že některé třídy už mají vánoční výzdobu.

Halloween! Byla jsem na něj dost zvědavá. Už měsíc dopředu začali někteří lidé zdobit domy. A my? Dýni jsme vyzdobili až v den Halloweenu. Ve škole mělo pár studentů kostým, ale čekala jsem, že jich bude víc. Kostým také měla naše chemikářka (periodická tabulka), fyzikářka (jednorožec) a učitel focení si oholil vousy, takže ho nikdo nepoznal. Děti v různých kostýmech začaly chodit okolo 7 hodiny večer a my jim dali sladkosti.

Další články od Kláry

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!