čtvrtek 19.10.

Ráno jsme vyjeli v 9 h směr Kalifornie. Oběd nás čekal venku a několika lidem dokonce uletěly plastové příbory. Po obědě nás čekala jízda v dune buggy, což zní dobře, pokud nelije, ale i přesto, že se nás rotariáni ptali, kdo chce jít, a doufali, že nebudeme chtít, šli jsme všichni. Raději jsme si všichni oblékli provizorní pláštěnky, abychom nebyli úplně mokří, ale moc to nepomohlo. Nakonec jsme se „rozmrazili“ u horké čokolády a večer šli do hotelového bazénu, tedy asi 4 z nás do něho vlezli, zbytek seděl okolo a povídal si.

pátek 20.10.

Ráno jsme vstávali v 6:15 a šli na snídani. Pak jsme vyjeli směr Kalifornie. Skoro celý den jsme strávili, asi nejvíc ze všech dnů, v buse. Cestou jsme se zastavili v Redwood national parku. Já osobně jsem z toho byla trochu zklamaná, protože jsem čekala takové ty „profláklé“ stromy, ale my jen vystoupili z busu, šli se vyfotit s jedním stromem a jeli dál. Večer jsme dojeli k našemu druhému hotelu, ve kterém jsme strávili nejvíce nocí. Na pokojích jsme ve všech hotelech byli se stejnými lidmi, tak jak nám rotary určilo.

sobota 21.10.

V sobotu jsme vstávali trochu později v 6:30 a po snídani se vydali směr Santa Cruz. Během cesty jsme také poprvé přejeli přes Glden Gate bridge. Bylo to takové zvláštní, najednou jedete po mostě, který znáte z fotek a filmu. Do Santa Cruz Boardwalk -zábavného parku jsme dojeli asi v 10 hodin. Rozdělili jsme se do skupinek a chodili po parku. Já chodila s partou asi 10 lidí, občas jsme někoho ztratili a někdy se k nám naopak někdo přidal. Vyzkoušeli jsme skoro všechno, dokonce i velkou horskou dráhu, která patří k nejstarším horským drahám na světě a je cela ze dřeva, ale také kids friendly atrakce. V 17 hodin jsme se všichni sešli a společně došli do Downtown a tam jsme i večeřeli. Já šla na pizzu s Kiou z Finska, Thiagem z Brazílie, Kushem z Indie a Woutem z Belgie. Pak už byl jen návrat na hotel.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!