No, to byl vtipnej víkend, všichni jsme si mysleli, že to bude malej meeting jen z našeho distriktu, že si zatancujem a všechno v klidu, no to jsme se spletli 😑.

No, vyjeli jsme v pátek ráno a asi 2, 3 hodinky busem, začalo to fajn, lidi skvělý 😍😍, pak jsme přijeli, furt dobrý, super místo 😊, pak jsme zjistili, že tam bude víc distriktů, jo úžasný, nový lidi 😍, po obědě jsme šli, šli jsme to velký haly a řekli nám, že si nacvičíme ten tanec, skvělá zpráva, když přihlédneme k tomu, že se to nikdo nenamahal naučit, pohoda jedna a půl minuty to máme za deset minut, ha, to určitě 😑😑😑.

Nastalo peklo, my sme to dělali čtyři hodiny, ČTYŘI…. a to ta příjemná paní co nás to učila a který bylo už víc jak šedesát stoprocentně, šla po každý jinak, jednou jsme začali na pravou stranu, pak na levou, nebo jsme udělali dva kroky, ale pak tři, pak zase čtyři a když se nám to náhodou povedlo bez chyby, jeli jsme to znovu 😡

Všichni jsme byli unavení, naštvaní, měli všeho plný zuby (ja obzvlášt), ale nakonec to skončilo, všichni zmatení, na jakou stranu teda máme jít a kolik kroků udělat, s tím, že před třema hodinama to dávali všici v klidu, ale nevadí ….

Pak nám řekli, ze jedem do hotelu na ten ,ples, a máme se nachystat a navečeret, tak jsme se s holkama zcivilizovaly a šly na véču, ale měli jsme ještě dost času, tak jsme se chtěli vrátit na pokoj, ha, nefungovala karta, tak přišli s novou, nic, univerzální, nic, strávili jsme tak asi 40 minut a 5 dalších karet, nakonec na Ida, paní z našeho rotary poslala najíst a ze to nějak vyřeší, nakonec se to vyřešilo, asi na osmou kartu, ani nevím jak to udělali a jeli jsme, akce jak blázen.

Hráli super písničky, ty co mám nejradši (od latiny, anglickejch az po muzikály 😍😍), ale ja byla tak unavená a mrtvá, že jsem na to neměla ani trochu sílu, tak jsem to proseděla, byli jsme tam do půlnoci a jeli zpátky a ráno jsme museli vstávat v 6 😭😭, to proto, aby jsme jeli zpátky do hotelu, zatancovali a pak seděli a čtyři hodiny poslouchali členy rotary jak mluví, PORTUGALSKY, k tomu jak jsem rozuměla řeknu jen, že jsem se dobře vyspala 😊.

Další články od Jany

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!