Zase jsem měla prázdniny, lépe řečeno ve čtvrtek byl státní svátek a v pátek dostávají povětšinou volno. Ve čtvrtek (krom toho, že jsem měla dvouměsíční výročí v Brazílii, jak jistě víte), jsem jela se svou druhou (nebo třetí, nebo čtvrtou, ještě pořád nemám tucha v jakým to bude pořadí) rodinkou na pláž 😊, což tu bylo poprvý, nic moc vám o tom neřeknu, jídlo, písek, vlny a tak různě, mamka mi koupila něco jako tuniku, ja si nejsem úplně jistá jak se tomu nadává, ale je moc hezká a celej den jsem si užila 😍.

V pátek jsme vyrazili na motokáry, slavily se narozeniny Kãueho kamaráda, Kãue chtěl abych šla, aby mě mohl porazit, jako vždy jsem říkala, že vyhraju určitě já (ale jelikož to mělo byt poprvý, moc jsem tomu nedávala), no divte se (vlastně kdo by se divil, já řidič od narození), jsem vyhrála 😊😊, pocit moc dobrej, ale musím uznat, že vidět jak je Kãue naštvanej bylo asi ještě lepší a jo, jsem škodolibá, kdo mě zná, není překvapen 😊😄.  Byla to fakt sranda, to že jsem to párkrát narvala do pneumatik, nebo ostatních děcek není tak důležitý.

V sobotu jsem nic nedělala, až na to, že jsem jela přespat ke Caitlin, to jsme prokecaly a teď k neděli, kvůli který to celý píšu.

To bylo totiž jiný vzrůšo, než jsme šly v ,,sobotu,, spát (uvozovky proto, že táhlo ale na půl třetí), ptám se Caitlin, na kdy dá budika, řekla na osmou, aby jsme nemusely chvátat, hezky chill a šly jsme spát, ráno se tak probouzím a v hlavě mi běží, že jak dobře jsem se vyspala, ne zrovna moc času, tak se mrknu na mobil, hopla a je půl desátý, no i tak jsme byly dost na klid, to víte Brazílie 😄😄. Když jsme se konečně vymotaly z baráku, tentokrát i s Val, jsme jely vlakem do São Paula, to jsme, ale ještě musely koupit jízdenky, Cait se snažila vážně statečně a pak ji to pan za pokladnou usnadnil a zeptal se jí anglicky 😃.

Další články od Jany

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!