Potom co jsem se konečně vyspala, jsme jeli večer na nějakou dobročinnou akci 😊.
Koupili jsme lístky sedli si ke stolu a číšníci roznášeli pizzu 😍😍, měla jsem (teď musím zavzpomínat 😂), syrovou, nějakou se šunkou, znova syrovou, pak dvě s bananem 😍, sladký pizzy tady umí 😍.

V neděli jsme jeli do São Paula na Paulista av., v neděli se uzavírá a můžou tu všichni předvádět co chtějí 😁, mamka tady hrála na bubny s kamaradkama, to bylo velký 😍, pak mě taťka provedl i parkem, to bylo jak džungle uprostřed velkoměsta 😱😍😍, zvládla jsem se spálit, protože ačkoliv je tu zima bylo 28 stupňů 😂😂, ale jinak to bylo super 😍.

Taťku tam odchytli nějaký studentky a dělali interview, jak zjistily, že jsem z Česka, tak jsem taky byla částí projektu  😂😂

Další články od Jany

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!