Potom co jsem se konečně vyspala, jsme jeli večer na nějakou dobročinnou akci 😊.
Koupili jsme lístky sedli si ke stolu a číšníci roznášeli pizzu 😍😍, měla jsem (teď musím zavzpomínat 😂), syrovou, nějakou se šunkou, znova syrovou, pak dvě s bananem 😍, sladký pizzy tady umí 😍.

V neděli jsme jeli do São Paula na Paulista av., v neděli se uzavírá a můžou tu všichni předvádět co chtějí 😁, mamka tady hrála na bubny s kamaradkama, to bylo velký 😍, pak mě taťka provedl i parkem, to bylo jak džungle uprostřed velkoměsta 😱😍😍, zvládla jsem se spálit, protože ačkoliv je tu zima bylo 28 stupňů 😂😂, ale jinak to bylo super 😍.

Taťku tam odchytli nějaký studentky a dělali interview, jak zjistily, že jsem z Česka, tak jsem taky byla částí projektu  😂😂

Další články od Jany

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!