Tak jsem se zase dostala ke článku, po nějaký době. Už tu jsem dva měsíce, je to neskutečný, mám pořád stejnej pocit, jako bych tady byla už měsíce, ale zároveň, jako bych přijela včera, nějakej pátek to už bude a já mám pořád trochu problém si přiznat, že je to skutečnost, je to jako sen.

Jestli vás zajímá jak jsem na tom s portugalštinou, tak začínám rozumět a každej den se to lepší, nerozumím všechno, ale ty pokroky celkem vidím, i vzhledem k tomu, že tu mluvím 98% času anglicky. Konečně začaly hodiny portugalštiny, nevím jestli to k něčemu bude, ale uvidíme.Jinak se mi to pořád strašně líbí a domů se mi fakt nechce, jídlo je lepší a lepší, lidi úžasní a nemůžu se dočkat všech dobrodružství, která mě ještě čekají.

Dneska vám nebudu vyprávět, co jsem od minulýho článku zažila, ale trochu vám to shrnu – oslavy, rodinný večeře, jídlo, meeting, zase jídlo a tak nějak žadný velký vzrůšo.

Za ty dva měsíce jsem poznala spousty úžasných lidí, ochutnala božský jídlo a navštívila překrásný místa. Brazílie je nádherná země, jsem strašně ráda, že jsem tady a za nic bych neměnila.

Další články od Jany

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!