Blíží se mi tříměsíční výročí s Brazílií a v Česku jedou meetingy na plný obrátky. Tak jsem se rozhodla, že napíšu, jak to zhruba probíhá jak pro budoucí outboundy tak pro všechny, kteří by chtěli vědět jaký to je.

Po tom čase, co jsem tady, si už konečně uvědomuju, že ne všechno je tak růžový, jsou dny kdy můžu bejt na nohou od rána do rána a nic mě nezastaví a jsou dny typu ,,nechte mě v klidu umřít,,. Nemyslete si, že bych byla radši doma, to ani ve snu, nic méně, to nic nemění na tom, že mi chybí Česko, Třebíč, rodina, kamarádi a dokonce i gympl. Jsou chvíle kdy mi vážně chybí okamžiky a věci, který pro mě byli typický, chybí mi místa kam jsem chodila a chybí mi i moje rutina. Zvlášť teď s Vánocema za dveřma, kde všude jsou reklamy, nákupáky plný stromečků a dekorací, navíc v Česku bych teď byla v půlce svýho maratonu českých pohádek, vánočních filmů a sledovala starý ročníky Stardance, ale tady nemůžu, nechci, nevím proč, (aspoň zatím, už nad tím začínám vážně přemýšlet) . Je pravda, že takhle to zní, že jenom stejskám po Česku, ale řekla bych, že jsem si jen začala víc své země vážit.

Není to ale špatně, to vůbec, je to jiný a hlavně je to zážitek a zkušenost v jednom. Jde o to, že budou špatný i dobrý dny a pak ještě ty, který budou lepší než cokoliv co jste zažili, těším se z každýho dne, který tu mám možnost zažít, protože je to něco o čem jsem vždycky snila. Výměna člověku pár věcí vezme, ale taky dá a to ne zrovna málo.

Pravděpodobně ztratíte pár lidí o kterých jste si mysleli, že jsou přatelé a potvrdíte si komu na vás doopravdy záleží, ale hlavně najdete spoustu nových přátel, z celého světa a možná i na celý život. Potkáte lidi s kterými budete chtít trávit čas hned jak je poznáte, lidi na které si budete muset zvyknout a pak vám přirostou k srdci, lidi u kterých se budete cítit jako u své rodiny, lidi s kterými budete mluvit i beze slov a lidi bez kterých si svůj život už nebudete moci představit. Najdete lidi kteří budou vaše soulmate a budete se cítit, že je znáte věčně. (A pak možná narazíte na pár idiotů 😉😂).

Další články od Jany

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!