Ešte než začne článok s dnešnou témou, rada by som sem priložila odkaz na predbežnú prihlášku do programu Rotary youth exchange. Ak chcete vedieť ako tento program prebieha a všetky informácie o tom, tak si prezrite oficiálne stránky, alebo si prečítajte moje predošlé články na tomto blogu😊.

Dnes je sobota, 11.8 a mne sa čas na mojom krásnom milovanom Slovensku kráti neskutočným spôsobom. Už o pár dní budem sedieť v lietadle, na ceste za mojim najväčším dobrodružstvom vôbec. A aké sú moje pocity?

Dvomi slovami, ako na hojdačke (to sú vlastne tri slová, ale “ako“ sa neráta😊). Raz si to uvedomujem a mám živé predstavy o všetkom čo ma čaká, neskôr na to úplne zabudnem a žijem si svoj bežný život, akoby sa nič nedialo. Niekedy sa neskutočne teším a inokedy mám obavy, či to všetko zvládnem. Vôbec neviem čo ma na opačnej pologuli čaká, a aj keď možno mám nejakú predstavu, myslím si, že aj tak bude nakoniec všetko inak. Jedno ale viem na 100%. Ani raz odo dňa, keď som poslala svoj životopis a motivačný list do Rotary klubu Košice, som toto rozhodnutie neoľutovala a nezapochybovala o jeho správnosti.

Za posledný týždeň som toho stihla veľa, strávila som ho hlavne s mojimi priateľmi. S väčšinou rodiny a kamarátov som sa už stihla rozlúčiť, aj sme si poplakali, a s ostatnými ma to ešte len čaká.

Další články od Natálie

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!