fbpx

Pomalu zpátky do rutiny

Dobře ještě pořád nezačala škola, ale rotary nás pomalu začíná zaměstnávat svými akcemi a nejen rotary, ale i naše rodina. Taneční hodiny teď probíhají ještě intenzivněji z důvodu blížící se soutěže. Ano slyšíte správně. Další soutěž. To je ještě ale daleko před námi. Teď je blíže ta proslovová soutěž, která bude pěkná katastrofa. Čínština je pro mě prostě jinej vesmír a tak to asi i zůstane. Dnešní týden je ale zasvěcený pilnému studiu asi. Dneska jsem tedy hned ráno vyrazila do Kaosiung a tam ještě před hodinou tance poseděla ve starbucksu. Jo to místo jsem si v posledních týdnech zamilovala. Po dobrém kafi jde tancování hned lépe. Trochu jsme se zapotili, ale dnešní hodina byla naštěstí zkrácená a tak mi zbylo ještě trochu času abych se z ostatními zašla podívat do knihovny, kde mě čekalo překvapení v podobě čínské verze dobrého vojáka Švejka. Času jsem ale neměla neomezeně, jelikož mě ještě čekala hodina čínštiny. Pomalu jsem tedy vyrazila domů a na cestě jsem si na poslední chvíli zopakovala ten proslov. Velkou cenu to ale nemělo, jelikož jsem to po večeři všechno zapomněla a na čínštině jsem mohla vesele opakovat znovu. Po tomto všem jsem padla mrtvá do postele a zaspala, že ani nevím jak.

Je ze mě kavárenský posedávač

Ano je to tak. Už i já jsem se stala tím typem člověka co posedává hodiny a hodiny v kavárně s počítačem, v mém případě s IPadem, a snaží se něco vyprodukovat. Upřímě něco na tom bude, protože dnes konečně přišel ten zlomový den a já začínám vidět naději, že bych mohla dokonce něco vykoktat na té soutěži. V kavárně jsem strávila krásných a celkem produktivních 6 hodin a ani peněženka tolik neplakala. Udržela jsem to na dvouch kávách. Myslím, že dnešek byl pro můj proslov klíčový a po dnešku si připadám o něco sebevědomější.

Pláž tour začíná

Dneškem startují 4 denní pláž tour a jelikož máme jen dvě pláže v dosahu našich cestovatelský možností, tak to i tak podle toho bude vypadat. Jednoduše to bude obden jiná pláž. Začínáme v Tainanu. Dnes jsem si tedy trochu přivstala a jela navštívit své přátele do Tainanu. Jak už to tak bývá, první hodinu v Tainanu jsme strávili čekáním na opozdilce. Většinou jsou to latinoameričané. Po několika hodinové cestě, jsem se tedy konečně dostala na pláž a po týdnu se zase smočila ve slané vodě. Voda dnes ale byla poněkud studenější tak jsme raději jen tak posedávali na našich vlajkách, které používáme místo ručníků. Slunce ale svítilo požehnaně a tak jsem si z dnešního výletu odvezla přinejmenším krásně spálená záda a obličej. Celý den jsme zakončili v italské restauraci, a nacpali si pupky. Cestu domů jsem prospala a doma jsem ve spaní vesele pokračovala.

Další články od Natálie

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!