fbpx

Večeře Tainan

Nemůžu ani uvěřit jak moc jsou mé dny nabité. Prakticky denně mám důvod jet do Kaohsiung a vůbec si teda nestěžuji, protože je to vždy sranda. Dnešek byl ovšem ještě o něco šílenější, jelikož to nebyl Kaohsiung ale Tainan a poslední večeře se Sage a s Tainanskými výměnnými studenty společně. Zašli jsme na vynikající italské jídlo, protože to je přesně to co bychom na Taiwanu měli jíst. No ale většina skupiny už má asi rýže dost a tak jsem se Teda poddala skupině a nakonec jsem si to jídlo i užila. Udělali jsme fotky a podepsali vlajky a s nacpanými pupky odjeli domů.

Poslední MTV se Sage

Dnes pro změnu nastává poslední MTV film společně se Sage a výběr byl ponechán na mě takže jsme skončili u hororu. Nevadí holkám se to líbilo a já jsem si potvrdila, že moje filmová chuť není až tak špatná. Protože do MTV je povolené i jídlo, tak jsme se tam i dobře najedli a já potom klasicky zase nestíhala dobíhat na vlak. Naštěstí už si dávám ještě jeden vlak do rezervy, protože se mi to stává moc často. MTV a co to vlastně je. Je to něco jako kino, ale je to levnější a můžete si vybrat přesně jaký film chcete. Pak vám je přidělen pokoj, podle počtu ůčastníků což je tak 5-20.

Pauza

Máme tu další z těch teďko vzácnějších normálních dní což znamená škola a pak pěšky domů a nakonec vaření té nejlepší večeře v podobě polévky, protože co jiného v Asii že? Odpoledne jsem si pokecala se svým bráchou, který začíná asi dospívat, nebo nevím, ale dá se s ním bavit lépe a lépe. Abych ještě taky zmínila něco o škole. Moc toho není, ale k výměně to patří a moc jsem o tom tady ještě nepsala. Ve škole jsem strávila nejvíce času z celé výměny a tak to asi je u každého studenta. Nemohu ovšem říct, že jsem si z ní odnesla ty nejlepší zážitky, takže pro ty co se na výměnu do Asie chystají jen upozorňuji, že středoškoláci jsou zaneprázdněni školou 24/7. Často se taky stává že jsou malinko dětinštější než by jste si představovali. Budou se snažit udělat cokoliv, aby s vámi mohly jít po škole ven, ale moc často to neočekávejte. Hodně ovšem záleží na jakou školu se dostanete a jakou třídu vám dají.

Já jsem to měla tak, ale vím i o lidech co chodí ven se spolužáky skoro každý den a nebo prostě jen moc neřeší školu a zabaví se během vyučování. Já osobně jsem více místních přátel našla na univerzitě, kam jsem chodila na čínštinu. Ti mají času ještě o něco méně, ale za to to pak stojí. Když jsem poprvé vkročila do školy tady okamžitě jsem si zafixovala, že toto bude absolutně jiný typ lidí a taky že ano, ale jako to asi všude může to být v dobrém i špatném slova smyslu, ale jakmile jsem si našla svoji partu místních a začala poznávat místní studentský život, tak jsem zjistila p, že všichni opravdu nejsou jen roboti na učení, jen jsem musela trochu více hledat, ale pak to stojí za to.

Pečení pizzy

Pro dnešek jsme měli plán zajít do zábavního parku. Tam jsme ovšem shledali, že ty nejlepší věci jsou zavřené a tak jsme se otočili a šli vymýšlet nový plán. Ani bych neřekla že nás napadne a že se všichni shodneme na pečení a hle slovo dalo slovo a my jsme byli na cestě do supermarketu, nakoupit ingredience na pizzu. Já jako velký fanoušek pečení a jsem po skoro 10ti měsících bez pečení tuto aktivitu velmi ocenila. Zamachrovala jsem se svými zkušenostmi a velmi jsme si pochutnali. Skupina se potom vydala ještě na pláž, ale pro mě už bylo pozdě a taky jsem byla unavená a tak jsem se raději vypravila domů.

Pláž

Ano chodíme tam teď často a taky proto jsem to včera vynechala a raději dohnala můj spánkový deficit. Vlny byli obrovské, ale většina skupiny byla unavená ze včerejška a tak jsme se později prosadili v přístřešku a zahráli si karty. Jiný typ zábavy než normálně, ale taky sranda. Celý den jsme zakončili společnou večeří a tak asi ukončím i tento článek.

Další články od Natálie

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!