Je to neuvěřitelné, ale ano, už jsem tu více jak měsíc! Po dlouhé odmlce (z důvodu nedostatku kreativity😀) je tu další článek.

Čím dál víc si tu zvykám a začínám věci vnímat jako obyčejný člověk co tu bydlí a ne jako turista vykulený ze všeho odlišného. Pořád jsou tu ale věci, které mě překvapují.

A co tady celé dny dělám?

Chodím do školy, učím se Španělsky, chodím s host mamkou do posilovny, koukám na (většinou nefungující) Netflix, o víkendu jdeme do města nebo na rodinné setkání a nebo něco podnikáme s kamarády.

A protože jsem vám toho v předchozích příspěvcích popsala dost, ten dnešní bude hlavně fotografický.

Město

 

Typické domky nebohatých lidí (nechci říkat chudých, protože chudí lidé tady žijou ještě v horších podmínkách)

Příroda


Doufám, že rok bude stačit na to, abych všechno ochutnala.

Skoro všichni jsou tu věřící a někteří na mě koukají jako na mimozemšťana, když jim řeknu, že Česká republika je převážně ateistická. Pak následují otázky – Slavíte Vánoce? A Velikonoce? A proč je slavíte když nejste Křesťani?


Občas ve škole chodím za prvňáky, učím se s nima základy Španělštiny 😀


V září se tu slaví Dia de Amor y Amistad, den lásky a přátelství. Všude jsou srdíčka, kytky, no jako na Valentýna.

To je zatím z mého měsíce v Kolumbii všechno, příspěvky teď už asi nebudou tak časté, ale nebojte, psát nepřestanu 😀

Slunečné pozdravy z Cali 🇨🇴🌞 T.

Další články od Terezy

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!