Není to tak dávno, co jsem tu oslavila měsíc a můžu slavit zase. Čas tu ubíhá minimálně 2x rychleji. Zatím se mi po Česku nestýská, tak doufám, že ani nezačne 😁

A co všechno se dělo v září?

Ve škole

Jak už jsem zmiňovala v minulém příspěvku, slaví se tu den lásky a přátelství. Všichni se navzájem obdarují maličkostmi nebo zajdou na večeři. Tento den se slaví i ve škole.

Všechno se vyzdobí srdíčky a hraje se hra Amigo Secreto. Vylosovali jsme si jméno spolužáka nebo učitele a tomu jsme pak dali dárek.

Další školní aktivitou byl Sports day. Rozděleni do týmů jsme hráli fotbal, fotbal a fotbal. Sports day je celkem velká událost, na kterou jsou pozváni i rodiče, hraje pochodující kapela a sportování se účastní i učitelé.

Jo a tyhle zvířátka jsou ve škole s náma, nejradši se ukazujou když máme oběd, to nám pak přilezou skoro až k nohám a kuchař je musí odhánět sladkým ovocem.

Další články od Terezy

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!