Hola chicos! 🇨🇴

Jelikož je to právě Rotary, kterým vděčím za tuto možnost strávit jeden rok v zahraničí (samozřejmě dohromady s mojí rodinou),nesmí chybět článek ani o nich. Mám za sebou totiž již první klubový i distriktní meeting.

Mým hostujícím distriktem se stal 4281 a mým novým klubem je Rotary Club Nuevo Cali. 

První klubový meeting byl ve znamení výměnných studentů. Odjíždějící studenti do Německa a Francie se rozloučili, studentka, která právě přijela z Kanady, mluvila o své výměně a já a Mathilde z Francie jsme se představily a předaly dárky. Ty se moc líbily, můj nápad dát každému členovi klubu pohlednici Prahy dohromady s mojí vizitkou nadchl i moji host rodinu, a tak moje host sestra Nati odjížděla do Německa se zásobou kolumbijských pohlednic.

O víkendu 25.-27. srpna se konal Introcamp, úvodní meeting celého distriktu (zhruba půlky Kolumbie). Měli jsme možnost poznat ostatní výměnné studenty (74 studentů) z celého světa a seznámit se s Rotary, lidmi, kteří se budou o nás celý rok starat.

Byli jsme první generace výměnných studentů v Kolumbii, kteří Introcamp absolvovali a musím říct, že to bylo skvělý. Navázání nových přátelství, spoustu legrace, týmová práce, vyměňování odznáčků a vizitek, spoustu fotek a samozřejmě nesmělo chybět shrnutí pravidel a 4D..😁 Asi takhle by se dal shrnout celý víkend.

Další články od Terezy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!