Hola chicos! 🇨🇴

Jelikož je to právě Rotary, kterým vděčím za tuto možnost strávit jeden rok v zahraničí (samozřejmě dohromady s mojí rodinou),nesmí chybět článek ani o nich. Mám za sebou totiž již první klubový i distriktní meeting.

Mým hostujícím distriktem se stal 4281 a mým novým klubem je Rotary Club Nuevo Cali. 

První klubový meeting byl ve znamení výměnných studentů. Odjíždějící studenti do Německa a Francie se rozloučili, studentka, která právě přijela z Kanady, mluvila o své výměně a já a Mathilde z Francie jsme se představily a předaly dárky. Ty se moc líbily, můj nápad dát každému členovi klubu pohlednici Prahy dohromady s mojí vizitkou nadchl i moji host rodinu, a tak moje host sestra Nati odjížděla do Německa se zásobou kolumbijských pohlednic.

O víkendu 25.-27. srpna se konal Introcamp, úvodní meeting celého distriktu (zhruba půlky Kolumbie). Měli jsme možnost poznat ostatní výměnné studenty (74 studentů) z celého světa a seznámit se s Rotary, lidmi, kteří se budou o nás celý rok starat.

Byli jsme první generace výměnných studentů v Kolumbii, kteří Introcamp absolvovali a musím říct, že to bylo skvělý. Navázání nových přátelství, spoustu legrace, týmová práce, vyměňování odznáčků a vizitek, spoustu fotek a samozřejmě nesmělo chybět shrnutí pravidel a 4D..😁 Asi takhle by se dal shrnout celý víkend.

Další články od Terezy

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!