Měsíc mého pobytu zde, už uplynul. Teď už se toho tolik neděje. Já osobně jsem ráda za změny. Jednou z těchto změn byl náš Rotary camp.

Den před konáním Campu jsem se měla poprvé potkat s mojí counselorkou. Je to moc milá paní, ale nemluví anglicky. Proto jsem se bála, že obě zažijeme trapas, ale příjemně mě překvapilo naše dorozumívání. Směsice pantomimi, základních španělských frází a překladače. Nakonec se z toho vyvinul zajímavý rozhovor.

Den na to mě čekalo první odpoledne na Campu. Moje councelorka odvezla mě a ještě holčinu z Německa. Já ani Luisa jsme nevěděly, co máme očekávat. Věděla jsem, že ve stejném distriktu je ještě holčina že Slovenska, jinak jsem netušila, z kolika různými zeměmi se potkám. Docela mě překvapilo, že jsme tu vlastně kromě pár lidí z USA všichni Evropani. (Až později jsem se dozvěděla, že má ještě dorazit někdo z Brazílie.) Aktivity, co pro nás byly připravený, byly super.

Mezi těmito lidmi, i když jsem je ještě pořádně neznala, jsem se cítila uvolněně. Dozvěděla jsem se více podrobností o výletech na jih i sever Argentiny. Taky nám zopakovali pravidla (trochu nuda). V neděli, posledním dni kempu, jsem měla narozeniny.

Nevadí mi oslavy, ale já nesmím být jejich středem. Po obědě zhasli světla v jídelně a přinesli dort! Nečekala jsem nic tak precizního. Předešlý den měla narozeniny ještě jedna holčina tak jsme je teď slavily společně. Zazpívali nám narozeninovou písničku ve španělštině a Nacho ( kluk co byl loni v Čechách) zazpíval dokonce v češtině! No a pak shrnuli stoly a začalo se tančit. Tak že to byli celkem fajn.

Ještě před odjezdem nás čekalo představení. Cvičili jsme ho jen čtvrt hodiny. Předváděli jsme ho před host rodiči. Pak ještě velké focení s vlajkami a vzhůru domů. O našem campu psali i v novinách!!

Já byla strašně utahaná, jelikož jsme chodili spát pozdě. A to na mě ještě čekala menší oslava narozenin (i přes to, že jsem říkala, že bych byla radši bez oslavy). No ale musím říct, že to bylo nakonec příjemně strávený večer.

Další články od Magdy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!