Tak a toto bude konečne môj prvý blog z výmeny, z Tasmánie. Som tu už druhý deň a neskotočne sa mi tu páči, Hobart je naozaj krásne mesto a moja rodina je super! Host otec Michael je najvtipnejší chlap na svete a keďže som práve dojedla jeho ravioly, môžem povedať že aj super kuchár.

Jediná vec, na ktorú som si zatiaľ nezvykla je zima v dome 😦 ale dá sa to prežiť.

Dnes sme hneď ráno šli na druhú prehliadku okolia na skútri! 😀 Pred obedom sme s host sestrou išli na trhy a potom na prehliadku mesta a prístavu 🙂 Na obed som mala morské plody.

Malý prístav

Malý prístav

Kúpila som si SIM kartu, mám austrálske číslo, wohoo! Už mám 4 oficiálnych kamarátov 😀 Jedna z nich, Katy, býva blízko a je neskutočne zábavná 😀 práve sme dovečerali a teraz sa len rozprávame a jeme jablkový koláč, ktorý tiež upiekol Michael. Takže som veľmi spokojná 😀

Další články od Martiny

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!