Neviem ako dlho som mala pauzu od písania blogu, ale okrem kúpania sa v mori a prežívania vysokých teplôt sa v mojom živote nič zaujímavé nedeje. Vianoce sa síce blížia, čo mi totálne nejde do hlavy, keďže priemerná denná teplota je asi 30 stupňov a 5 vrstiev opaľovacieho krému sa pre mňa stali nevyhnutnosťou. V Tasmánii je ozónová vrstva veľmi tenká, slnko naozaj hreje, a aj keď fúka vietor a nie je tak teplo, je pravda že sa veľmi rýchlo spálim.

Dni trávim s kamarátmi a host rodinou alebo si nájdem čas pre seba a chodím na prechádzky alebo si prečítam knihu. Pred 2 týždňami som bola na kempe s ostatnými exchange študentmi, čo bolo naozaj skvelé! Musím povedať, Rotary ma celkom zamestnáva, bola som na vianočnej večeri môjho klubu, balila som darčeky v obchodnom centre a cez víkend sa chystám na túru :)!

Host otec Michael pečie koláče ako o život, vôbec sa nesťažujem. Ja mám na pláne upiecť čokoládový závin a možno aj vanilkové rožky, nech mi to aspoň trošku pripomína Vianoce 😦 My na Štedrý večer ideme na PLÁŽ! A čo vy? 😀

Január pre mňa bude zaujímavejší, mám toho v diáry veľa, takže sa môžete tešiť na pár článkov 🙂

 

Další články od Martiny

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!