Jen jsem si vyčistila zuby a vyrazili jsme. Stavili jsme se pro bráchu a jeho přítelkyni ve městě a pokračovali směr Montreal. V Montrealu jsme na hranicích ukazáli jen pasy a jeli dál, což nikdo nečekal takhle snadný.

Stavěli jsme zhruba po 5 hodinách, pro benzín, záchod a střidání řidičů. Asi v deset večer někde ve státě Washington jsme zastavili v hotelu, aby si všichni odpočali. Jediný štěstí bylo, že v našem aute se dá vzadu ležet a spát. Asi ve čtyři odpoledne jsme dorazili na místo. Pršelo a hodně foukalo, ale všichni jsme byli štastní, že jsme konečně dojeli. Ráno i přestože předpověd počasí říkala něco jiného, bylo krásně, svítilo sluničko a vítr byl taky o neco mirnější. Prošli jsme se po promenádě a pak šli na pláž.

Vcelku je pláž náš každodenní program, ale kazdý si dělá, co chce. Mimo pláž, někdy se projedeme na vodním skútru, taky jsem viděla mývaly!!!(můj celoživotní sen se stal skutečností), nakupovali jsme v obřím outletu, poprvé jsem ochutnala americký burger(byl skvělej!!), strávili den na lodi nebo vyrazili do Miami. Spořádala jsem tak tunu zmrzliny a ani trochu toho nelituju. Taky různých tortil, steaků a nějakýho toho vínka s rodinkou. A přitom jsme pozorovali jak jezdí lodě na kanálu, no uplná idylka.

Dneska, 7.1. je náš poslední den, tak trochu smutnim a psychicky se snažím připravit na tu zimu, která nás čeká. V šest ráno nám letí letadlo, takže se moc nevyspíme, ale víte co, furt lepší jak 30 hodin v autě. Když už zmiňuju ten datum, tak dneska jsou to 4 měsíce, co jsem tady. Teď to asi už bude utíkat dost rychle, ale tak vidim tu svíčkovou, pivko, jagra nebo zelenou (no, dobrý den😂). No neříkám, že se domů, domů do Česka netěším, ale teď momentálně mi vůbec nic nechybí a mám se skvěle. Tak ještě aby ne na Floridě.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!